Program zdrowia Olecko

Zdrowie SP Olecko

naglowek.png c63be31e9ed1a0e93198a9d6d301026b
pl
en
logo.png 49b10186a37099b4ba80878981e45ca6
logo2.png 191d4493f1a3bf08a7776009b9120f9b
top news port mstr galp
651_70_konkurs_2.jpg 75b96ac3846190c7f3db32fae808c638
Powiązane galerie:
Wyniki Konkursów dla dzieci i młodzieży - II edycja

Roztrzygnięcie II edycji konkursów dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Powiat Olecki w ramach projektu „Program dla zdrowia, pogody ducha i długich lat życia mieszkańców powiatu oleckiego”, realizowanego z Programu Operacyjnego PL13: Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu dofinansowanym z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 - 2014 oraz z budżetu państwa.

O terminie wręczenia nagród dla laureatów konkursów poinformujemy wkrótce.

Lista wszystkich laureatów w poszczególnych konkursach i kategoriach wiekowych.

PORUSZAM SIĘ BEZPIECZNIE PO DRODZE

I grupa wiekowa

  1. Aleksandra Iwanicka
  2. Wiktor Kochanowski
  3. Zuzanna Misiewicz
  4. Wiktor Olszewski
  5. Filip Nowel

II grupa wiekowa

  1. Izabela Weronika Rutkowska
  2. Katarzyna Cieślukowska
  3. Klaudia Jabłońska
  4. Kinga Bielecka
  5. Natalia Domitrz

III grupa wiekowa

  1. Gabriela Jeglińska
  2. Maciej Kamiński
  3. Wojciech Rudziński
  4. Aleksandra Staszewska
  5. Adam Sidor

IV grupa wiekowa

  1. Kamila Muchametbaewa
  2. Angelika Świerzbin
  3. Michał Polakowski
  4. Olga Przekop
  5. Kamil Niedźwiecki

STRES ZAGROŻENIEM DLA MOJEGO ZDROWIA

I grupa wiekowa

  1. Bartosz Jarosław Jarocki 
  2. Michał Zera 
  3. Filip Sakowski 
  4. Michał Jan Kawałko 
  5. Aleksander Jakubowski 

II grupa wiekowa

  1. Weronika Kołodzińska 
  2. Julia Kulczyniec 
  3. Krzysztof Kaszuba 
  4. Jacek Lisowski 
  5. Anna Skindzier

III grupa wiekowa

  1. Krystian Różański, Aleksandra Sznel, Nina Wasilewska 
  2. Sandra Klewicka 
  3. Bartosz Karpiuk 
  4. Błażej Gałkowski 
  5. Kacper Kapliński 

IV grupa wiekowa

  1. Sylwia Sadłowska 
  2. Barbara Kamińska 
  3. Hubert Jachimski 
  4. Angelika Motulewicz
  5. Magdalena Dziensiewicz 

STOP UZALEŻNIENIOM, PRZEMOCY, DYSKRYMINACJI

I grupa wiekowa

  1. Maja Andryszczyk
  2. Maja Gładyszewska 
  3. Joanna Lewińska 
  4. Igor Marchel 
  5. Róża Topolska 

II grupa wiekowa

  1. Oskar Baluta 
  2. Małgorzata Laszkowska 
  3. Dominika Domańska 
  4. Magda Leonarczyk-Kumowska
  5. Daniel Bogdan 

III grupa wiekowa

  1. Katarzyna Anuszkiewicz 
  2. Karolina Surażyńska
  3. Damian Kasperuk 
  4. Rafał Gajdek 
  5. Patrycja Motulewicz 

IV grupa wiekowa

  1. Paweł Szabunia 
  2. Tomasz Czajkowski 
  3. Anna Dębska 
  4. Łukasz Szyłak 
  5. Gabrielsa Jagłowska, Kinga Matwiejczyk 
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
651_70_dol.jpg fcd7cf20e35fee690026e75e423b02a9
b1.png ccda9f6830a34df72dceed48823df356
b2.png f2d97991411b560c993574ad28cd53cb
b3.png 57d62546b36541dae9c056eecffb40c5

Starostwo Powiatowe w Olecku
ul. Kolejowa 32,
19-400 Olecko

tel. 87 520 24 75
fax. 87 520 32 19