Program zdrowia Olecko

Zdrowie SP Olecko

naglowek.png 9b0b5a33edbed2016ec0fe8260747229
pl
en
logo.png 6f80c05430a61d0f75f083e40e6d2a8d
logo2.png 2577bd2ae313a452c65ffe4811913ed9
top news port mstr galp
651_70_konkurs_2.jpg d0827a64bb62c602d01e1028c9309437
Powiązane galerie:
Wyniki Konkursów dla dzieci i młodzieży - II edycja

Roztrzygnięcie II edycji konkursów dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Powiat Olecki w ramach projektu „Program dla zdrowia, pogody ducha i długich lat życia mieszkańców powiatu oleckiego”, realizowanego z Programu Operacyjnego PL13: Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu dofinansowanym z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 - 2014 oraz z budżetu państwa.

O terminie wręczenia nagród dla laureatów konkursów poinformujemy wkrótce.

Lista wszystkich laureatów w poszczególnych konkursach i kategoriach wiekowych.

PORUSZAM SIĘ BEZPIECZNIE PO DRODZE

I grupa wiekowa

  1. Aleksandra Iwanicka
  2. Wiktor Kochanowski
  3. Zuzanna Misiewicz
  4. Wiktor Olszewski
  5. Filip Nowel

II grupa wiekowa

  1. Izabela Weronika Rutkowska
  2. Katarzyna Cieślukowska
  3. Klaudia Jabłońska
  4. Kinga Bielecka
  5. Natalia Domitrz

III grupa wiekowa

  1. Gabriela Jeglińska
  2. Maciej Kamiński
  3. Wojciech Rudziński
  4. Aleksandra Staszewska
  5. Adam Sidor

IV grupa wiekowa

  1. Kamila Muchametbaewa
  2. Angelika Świerzbin
  3. Michał Polakowski
  4. Olga Przekop
  5. Kamil Niedźwiecki

STRES ZAGROŻENIEM DLA MOJEGO ZDROWIA

I grupa wiekowa

  1. Bartosz Jarosław Jarocki 
  2. Michał Zera 
  3. Filip Sakowski 
  4. Michał Jan Kawałko 
  5. Aleksander Jakubowski 

II grupa wiekowa

  1. Weronika Kołodzińska 
  2. Julia Kulczyniec 
  3. Krzysztof Kaszuba 
  4. Jacek Lisowski 
  5. Anna Skindzier

III grupa wiekowa

  1. Krystian Różański, Aleksandra Sznel, Nina Wasilewska 
  2. Sandra Klewicka 
  3. Bartosz Karpiuk 
  4. Błażej Gałkowski 
  5. Kacper Kapliński 

IV grupa wiekowa

  1. Sylwia Sadłowska 
  2. Barbara Kamińska 
  3. Hubert Jachimski 
  4. Angelika Motulewicz
  5. Magdalena Dziensiewicz 

STOP UZALEŻNIENIOM, PRZEMOCY, DYSKRYMINACJI

I grupa wiekowa

  1. Maja Andryszczyk
  2. Maja Gładyszewska 
  3. Joanna Lewińska 
  4. Igor Marchel 
  5. Róża Topolska 

II grupa wiekowa

  1. Oskar Baluta 
  2. Małgorzata Laszkowska 
  3. Dominika Domańska 
  4. Magda Leonarczyk-Kumowska
  5. Daniel Bogdan 

III grupa wiekowa

  1. Katarzyna Anuszkiewicz 
  2. Karolina Surażyńska
  3. Damian Kasperuk 
  4. Rafał Gajdek 
  5. Patrycja Motulewicz 

IV grupa wiekowa

  1. Paweł Szabunia 
  2. Tomasz Czajkowski 
  3. Anna Dębska 
  4. Łukasz Szyłak 
  5. Gabrielsa Jagłowska, Kinga Matwiejczyk 
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
651_70_dol.jpg 8cf513e6f1826371a5e669b6bb87192a
b1.png e3694f6710c82de9465ebd270c3e4a22
b2.png 462b0ae336152ed3886948a14010fffe
b3.png aca3ff2131178cc4f926548026442d42

Starostwo Powiatowe w Olecku
ul. Kolejowa 32,
19-400 Olecko

tel. 87 520 24 75
fax. 87 520 32 19